Szukasz noclegu w Zakopanem? Potrzebujesz rady w doborze sprzętu narciarskiego? Jesteś pierwszy raz w Zakopanem i nie wiesz gdzie wybrać się w góry?
Zaglądając tutaj dobrze trafiłeś. Proponuję kompleksową ofertę, począwszy od zakwaterowania blisko centrum w pięknie wykończonych stylowych izbach góralskich. Stylowe pokoiki dwu i czteroosobowe położone w centrum Zakopanego, około 1200m od Krupówek Pokoje w unikatowym stylu "Zbójnickiej Izby" - wykończone w surowym drewnie. Pokoje znajdują się w niewielkim domku i posiadają osobne wejście.

Pokoje wyposażone są w :
- TV
- łazienkę
- czajnik bezprzewodowy
- lodówkę

Jeden pokój z aneksem kuchennym. Bardzo dobra lokalizacja blisko Centrum, 100 metrów od jednej z głównych ulic, w mniejszej, zacisznej i spokojnej uliczce. Obok domu kuchnia polowa z kominkiem i miejscem na grilla.
Dodatkowo polecamy:
- Naukę jazdy na nartach,
- SKI SERWIS - dobrze dobrany sprzęt to podstawa. Współpacuję z firmą Atomic, a także z innymi produkującymi sprzęt narciarski. - zobacz wybrane produkty -
- Przewodnictwo wysokogórskie,
- Ćwiczenia na ściance wspinaczkowej (na miejscu)
- Wypożyczalnię nart,
- Rezerwację biletów na Kasprowy Wierch.

Odległość do dworca PKS i PKP pieszo - 6 minut Odległość do jednego z najsłynniejszych deptaków w Polsce - Krupówek - 15 minut pieszo.

Kontakt z nami!

Zbójnickie Izby

Telefon: +48 691 382 512
Email: poker14@op.pl
Strona: www.tatry-noclegi.com.pl

34-500 Zakopane, Chramcówki 11 G